Každý den žij naplno,nikdy nevíš,jestli nějaké přijdou!

http://www.kotrcuvmlyn.estranky.cz PEJSCI KTEŘÍ HLEDAJÍ DOMOV

14. srpna 2007 v 18:15 | Lea Čechová a Zdenka Mlejnková
PEJSCI KTEŘÍ HLEDAJÍ DOMOV
Obrazek
Bedřich - Béďa, kříženec, 3 roky

Béďa je asi 3 letý voříšek, hodný, veselý, nechá se bez problému vyšetřit i naočkovat veterinářem, umí krásně chodit na vodítku. Není vhodný k úplně malým dětem, ty nemá příliš rád. Bedřich je velice pohodový k pejskům i fenkám a je opravdu moc hodný.
Obrazek
Greg, kříženec beaucerona, 1 rok

Greg pochází pravděpodobně z bytu, zatím se trošku bojí, ale sám přijde k člověku a nechá se i pohladit a pomazlit, jen je zatím ještě obezřetný. Vysoký cca 45 cm. S pejsky i fenkami vychází dobře. Hrozně rád si hraje s hračkami a různými aportky atd. a také miluje koupání.
Obrazek
Andor, mini kříženec německého ovčáka, 1,5 roku

Andor je zmenšenina německého ovčáka na kratších nožkách, vysoký 35 cm. Zatím je bojácný, ale jistě si brzy zvykne. i když se poleká, v žádném případě neútočí, raději se schová. V klidu se nechá ale i pohladit. S pejsky i fenkami vychází dobře.
Obrazek
Amanda, kříženka dobrmana a německého ovčáka, 1 rok

Amanda je velká přátelská fenka, velmi temperamentní, potřebuje pohyb. ideální domov by pro ni byl u sportovně založených lidí. Je vysoká cca 55 cm. Amanda se ráda mazlí a vůbec má lidi hodně ráda, je to zcela bezproblémová fenka. S pejsky i fenkami vychází dobře. Hrozně ráda si hraje s hračkami a různými aportky atd. a také miluje koupání.
Obrazek
Isaac, kříženec německého ovčáka, 6-7 měsíců

Isaac je statný pěkný pejsek. Ještě se trošku bojí, ale nechá se hladit i vzít do náruče, tak si jistě brzy zvykne úplně. Zatím neumí chodit na vodítku. S pejsky i fenkami vychází dobře.
Obrazek
Dick, kříženec, 3-4 roky

Dick je hodný, ale není to klasický mazlivka. Nechce neustále hladit, je i rád sám, hodil by se třeba ke starším lidem na zahradu. Je bojácný, potřebuje čas, aby si na člověka zvykl, nevyhledává společnost ostatních pejsků a nerad se fotí (nebo se mu nelíbí foťák). Je zcela nekonfliktní, nikoho si prakticky nevšímá, do ničeho se neplete. Vysoký cca 35 cm
Obrazek
Hugo, kříženec německého ovčáka, 3 roky 4 měsíce

Hugo přišel z příšerných podmínek, byl zachráněn z asanace. Má 40 cm v kohoutku. Dorazil ze slovenského útulku v Komárně na voříškiádu, a protože zatím nenašel novou rodinu, zůstal v našem útulku a je možnost si ho adoptovat zde. Hugo má lidi rád, rád se mazlí, jen vodítko mu zatím dělá problém, ale dostatkem lásky a trpělivosti z něj bude fajnový a moc hodný pes, který bude nesmírně vděčný za dobré zacházení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama